ŠK RADOĽA - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 1:1

Správca

ŠK Radoľa – OŠK Baník Stráňavy „dorast“ 1:1

Góly: Phan J. – Klocáň T., ŽK: Veselovský R., Rozhodoval: Žák M., Počet divákov: 20

Zostava ŠK Radoľa: Baliar D., Mičian M. (77´Marec M.), Pastorek M. (K), Mindek M., Šustek P., Phan J. (67´Pastorek Š.), Židek K., Varoš M., Káčerik P., Tichý M., Hrubý D. (51´Helt L.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy „dorast“: Klocáň T. (K), Lopčiansky M., Mráz M., Púček L., Martinka M., Kampas Š. (46´Bukovčan J.), Veselovský R., Samec Š. (85´Bitušík A.), Koňuch T., Ondák M., Rosinec A. (46´Bitušík G.)

Dňa 26.09.2019 odohrali naši dorastenci dohrávku 3. kola s kvalitným súperom ŠK Radoľa. Aj v dorasteneckej kategórii prevláda veľká absencia hráčov, a tak tréner Tibor Sabo musiel siahnuť do žiackej kategórie. Podľa trénera sa však chlapci predviedli v dobrom svetle. Do dorastu sa vrátil po zranení Matúš Ondák  a z A-mužstva nám prišiel pomôcť Roman Veselovský. Prvý polčas sme boli jednoznačne lepším mužstvom, chlapci hrali kompaktne a vytvorili si aj sľubné šance, ale tie sa im nepodarilo premeniť. Avšak po štandardnej akcii sme dostali gól do šatne. V druhom polčase rozhodca ukázal na biely bod, Timotej Klocáň sa nemýlil a vyrovnal stav stretnutia na 1:1. Do konca zápasu si obe mužstvá vytvorili množstvo šancí, ale výsledok sa už nemenil.