ŠK RADOĽA - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 1:2

Správca

Góly: Kačerík P. Ondák M., Klocáň T., Rozhodoval: Šlapka L., Počet divákov: 40

Zostava ŠK Radoľa: Baliar D., Mindek M. (85´Králik J.), Tolnaj D., Šustek P. (K), Marec M. (85´Dršman D.), Káčerík P. (85´Šurina T.), Pastorek Š., Helt L., Hrubý D. (57´Tichý M.), Bielik P., Jančiga J. (79´Lisko T.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy „dorast“: Klocáň T. (K), Martinka M., Mráz M., Púček L., Slezák D., Tabaček R., Bitušík G. (78´Syrovátka T.), Kampas Š. (54´Rosinec A.), Koňuch T. (20´Samec Š. 73´Bitušík A.), Gašpierik M., Ondák M.

V neľahkej situácii sa pred zápasom v Radoli ocitli naši dorastenci. Mužstvo Radole ešte neprehralo a naši mali za sebou vysokú prehru proti mužstvu z Rajca. Domáci sa ujali vedenia v 14´ minúte stretnutia, keď gól na 1:0 strieľal Kačerík. Do konca prvého polčasu sa už stav nemenil. V 66´minúte vyrovnal zo štandardnej situácie Matúš Ondák. Zápas po tomto kontaktnom góle dostal nový náboj. Keď sme si už mysleli, že zápas skončí remízou, rozhodca nariadil pokutový kop. Z bieleho bodu sa nemýlil kapitán mužstva Timotej Klocáň, ktorý zároveň zabezpečil nášmu mužstvu plný počet bodov. Zápas sme prekvapivo nad favoritom zápasu zvládli a do tabuľky si pripisujeme dôležité tri body.