OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - OŠK KAMENNÁ PORUBA 1:2

Správca

Futbalový víkend odštartovali naši dorastenci, keď na domácom štadióne privítali OŠK Kamennú Porubu. Hostia sa ujali vedenia na 0:1 už v 3. minúte po veľmi peknej akcii a vyhrávali. V 40. minúte, keď už sme čakali na polčas hráč hostí sa preštrikoval z polovice ihriska a išiel sám na domáceho brankára, a tak zvýšil na 0:2. Po prestávke sa domáci Stráňavci zlepšili a znížili na 1:2, ale už na zvrátenie zápasu nebolo síl a hostia si tak víťazstvo udržali a získali tri body.

OŠK Baník Stráňavy "dorast" - OŠK Kamenná Poruba 1:2

Góly: Lopčiansky M. - Hulín V., Kasman F., ŽK: Lopčiansky M. - Kasman F., Rozhodoval: Koleno M., Počet divákov: 50

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T., Púček L., Lopčiansky M., Ondák M., Tabaček R., Koňuch T. (46´Gašpierik M.), Bukovčan J., Hlavienka B. (K), Mráz M., Barošinec S. (46´Rosinec A.), Hlivka J. (66´Samec Š.)

Zostava OŠK Kamenná Poruba: Záň E., Knotek T., Vereš M., Vršanský M. (K), Mikunda M., Šimkulič L., Stanček D. (87´Pekara J.), Hulín V., Sandanus O., Plavý D. (54´Krutek A.), Kasman F.