OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - FK RAJEC 1:1

Správca

OŠK Baník Stráňavy "A" - FK Rajec 1:1

Góly: Zajac M. - Rybár D., ŽK: Chupáň J., Bujný A., Jeťko J., Rozhodoval: Pleva V., Počet divákov: 120

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Klocáň T., Veselovský R., Janči M. (K), Bugala R. (81´Ondák M.), Zajac M., Chrachala M., Lajš M., Schmiester P. (62´Remek M.), Ivan M., Bukovčan J., Louda D. (67´Kubica M.)

Zostava FK Rajec: Fraštia M. (K), Hnát D., Sudor V., Chupáň J., Rybár D., Miko M., Mazák M., Bujný A., Person L. (81´Ligas T.), Jeťko J., Bôtoš L. (75´Žeriava B.)

V poslednom kole jesennej sezóny 2019/2020 privítali Stráňavci na domácej pôde FK Rajec. Áčkari chceli proti Rajcu odčiniť zaváhanie z pôdy Kysuckého Nového Mesta, kde si odniesli z ihriska len bod. Plány domáceho mužstva naplnil v 18´minúte Miroslav Zajac, ktorý nás krásnym gólom poslal do vedenia. Prvý polčas sa niesol herne v réžii domácich, aj keď súper bol veľmi agresívny a neustále nás napádal. V druhom polčase sme mohli navýšiť svoje vedenie, ale Marek Janči nepremenil penaltu. Následne však udreli hostia a gólom Dominika Rybára si zabezpečili cennú remízu 1:1. Najlepším hráčom tohto stretnutia bolo vyhlásené celé mužstvo, ktoré celú sezónu bojovalo, drelo a išlo za víťazstvom. Aj napriek tomu, že nám záver sezóny nevyšiel podľa predstáv už teraz vieme, že v jarnej časti sezóny 2019/2020 sa opäť "pobijeme" o prvé miesto IV. lige SEVER.