ŠK DYNAMO DIVIAKY - OŠK BANÍK STRÁŇAVY 1:3

Správca

Góly: Musonda K. - 2x Lajš M., Veselovský R., ŽK: Vaclavík M., Ladňák M., Mandík Ľ. - Janči L., Ďuratný T., Rozhodoval: Pleva V., Počet divákov: 300

Zostava ŠK Dynamo Diviaky: Václavík M., Hrivňák D. (46´ Musonda K.), Václavík J., Chovanec M., Ladňák M., Magoč M., Koleno P., Ďanovský R., Ursíny R. (K), Paučula L., Mandík Ľ. (87´ Hanko M.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Klocáň T., Ivan M. (77´ Oberta D.), Janči M. (K), Janči L., Veselovský R., Bugala R., Ďuratný T. (68´ Bugala M.), Zajac M., Remek M. (46´ Bukovčan J.), Lajš M., Kubica M. (88´ Hreus M.)

Po nevydarenom zápase s Dolným Kubínom sme sa museli rehabilitovať, či už predvedenou hrou, alebo aj výsledkom. Cestovali sme na horúcu pôdu do Diviak s tým, že chceme vyhrať, nakoľko už viacero sezón sa nám na tomto ihrisku darí. Prvý polčas bol jednoznačne v našej réžii, prevyšovali sme domácich po všetkých stránkach. Naša slabina sa opäť ukázala, keď sme nedokázali využiť čisté gólové príležitosti, a to ich bolo niekoľko... Našťastie po peknej krídelnej akcii sme dali gól na 0:1. Druhý polčas bol z našej strany trošku iný. Domáci vyrovnali hru, podarilo sa im vyrovnať, ale my svojou húževnatosťou, bojovnosťou a kvalitnou hrou sme otočili zápas vo svoj prospech. Za predvedený výkon chlapcom gratulujeme a veríme tomu, že tento výsledok nás opäť naštartuje do víťaznej série.