OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - ŠK OLYMPIA BOBROV 4:1

Správca

V upršanom a veternom počasí naši muži z A-mužstva odohrali svoj ďalší majstrovský futbalový zápas na domácom štadióne proti nováčikovi súťaže ŠK Olympia Bobrov. Už od úvodu zápasu mali prevahu naši muži, kt. sa ujali vedenia v 15´minúte po góle Martina Chrachalu. Domáci neprestali, napádali súpera, vypracovali si viacero gólových šancí, čo sa im aj vyplatilo a v 26´minúte zvyšoval na 2:0 Michal Lajš. V 31´minúte si však Bobrov dal vlastný gól a bolo 3:0 pre domácich. Do polčasu sa však podarilo streliť hosťom gól na 3:1. Po polčase sme opäť nastúpili s veľkou aktivitou a bojovnosťou. Po peknej akcii domácich zvýšil na 4:1 Tomáš Ďuratný.Stráňavy si tak pripísali ďalšie tri body a ďalšie víťazstvo v rade. Gratulujeme!

OŠK Baník Stráňavy "A" - ŠK Olympia Bobrov 4:1

Góly: Chrachala M., Lajš M., Ďuratný T. - Kramarčík A. (vl.), Čiernik M., ŽK: Kubica M. - Melek J., Kurtulík D., Kurják J., Kramarčík A., Rozhodoval: Ježík, Počet divákov: 70

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Ďuríček P., Kubica M. (64´ Ondák M.), Janči M. (K), Janči L. (40´ Bukovčan J.), Ivan M., Ďuratný T., Zajac M., Pleva M., Remek M. (80´ Hreus M.), Lajš M., Chrachala M. (73´ Hanuliak V.)

Zostava ŠK Olympia Bobrov: Kubica D., Melek J., Stašák M. (K), Pisarčík Ľ., Kurtulík D. (68´ Vnučák L.), Kramarčík A., Backa Š., Smondek R., Kurják J., Čiernik M., Stašák M. (79´ Vadkerti P.)