OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - OŠK DYNAMO DIVIAKY 4:0

Správca

Futbalový víkend pokračoval v sobotu, keď na domácom štadióne privítali naši muži z "Áčka" súpera z neďalekých Diviak. Už od úvodu zápasu boli lepší Stráňavci a diktovali aj tempo zápasu. Hostí do ničoho nepúšťali a Stráňavci si hrali svoj pekný futbal. Áčkari sa ujali vedenia už v 4´ minúte, keď sa presadil hlavičkou Martin Chrachala. O dvadsať minút zvyšoval na 2:0 Miroslav Zajac a o päť minút na to prestrelil brankára Michal Lajš a bolo 3:0. Do polčasu sa už skóre nemenilo, ale žiaľ v 31´minúte putoval predčasne pod sprchy po dvoch žltých hosťujúci Mandík, a tak Diviaky dohrávali s 10 hráčmi. Po polčase upravil skóre Martin Pleva. Hostia mali ešte šancu prikrášliť výsledok, ale nariadený pokutový kop nepremenili. Áčkari si pripísali tak ďalšie víťazstvo a tri body.

V tomto zápase firma KOVEX ocenila najlepšieho hráča stretnutia, ktorým sa stal Martin Pleva a odniesol si hodnotný kôš. Gratulujeme!.

OŠK Baník Stráňavy "A" - OŠK Dynamo Diviaky 4:0

Góly: Chrachala M., Zajac M., Lajš M., Pleva M., ŽK: Janči L., Janči M., Kubica M. - Mandík Ľ., Kollár J., Paučula L., ČK: Mandík Ľ., Rozhodoval: Horváth, Počet divákov: 80

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Ďuríček P., Bukovčan J., Janči M. (K), Janči L., Kubica M., Ďuratný T. (67´ Ďanovský M.), Zajac M., Pleva M., Remek M. (59´ Hanuliak V.), Lajš M. (77´ Hreus M.), Chrachala M.

Zostava OŠK Dynamo Diviaky: Vaclavík M., Facuna M., Magoč M. (K), Ižip M., Vaclavík J., Ladňák M. (67´ Ďanovský D.), Koleno P., Mandík Ľ., Ďanovský M. (59´ Mucha M.), Paučula L., Kollár J. (70´ Lukáč P.)