FK TRNOVÉ - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" 2:5

Správca

Futbalový vikend nám uzatvára naše B-mužstvo, ktoré cestovalo "cez kopec" do susedného Trnového. Domáce Trnové sa ujalo vedenia už v 6´ minúte. Stráňavci dokázali vyrovnať v 7´minúte gólom Lukáša Harciníka. Do polčasu Mário Remek strelil dva góly a Trnovému sa podarilo znížiť, výsledok po prvom polčase bol 3:2 pre Stráňavy "B". Po polčase upravil výsledok Martin Chasník a Maroš Ďanovský , a tak Béčko vyhralo, odnáša si cenné body a uzatvára úspešný futbalový 12-bodový víkend, keď sa všetkým stráňavským mužstvám podarilo zvíťaziť. Gratulujeme všetkým!

FK Trnové - OŠK Baník Stráňavy "B" 2:5

Góly: Turčan R., Dolinay P. - 2x Remek M., Harciník L., Chasník M., Ďanovský M., ŽK: Morvay P., Dolinay P., Vrabec M., Podhorec I., Turčan R. - Ondák M., Smetana T., Rozhodoval: Bryndziar, Počet divákov: 50

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Klocáň T., Lončík P. (K), Lončík T., Ďanovský M., Harciník L. (65´ Smetana T.), Holúbek E. (52´ Lončík L.), Kello A., Chasník M. (81´ Hreus P.), Bukovčan J., Ondák M., Remek M.

Zostava FK Trnové: Danaj J., Morvay P., Jaríček J., Heuer F., Krajčuška M. (46´ Frátrik J.), Repkovský P. (K), Vrabec M., Hlbočan V. (78´ Smolka P.), Dolinay P., Podhorec I. (78´ Fusko M.), Turčan R.