OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - FK STREČNO 1:0

Správca

OŠK Baník Stráňavy "dorast" - FK Strečno 1:0

Góly: Klocáň T., ŽK: Lopčiansky M., Samec Š., Ondák M. - Kasem J., ČK: Beháň Michal, Rozhodoval: Sitár J., Počet divákov: 40

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Lopčiansky M., Mráz M., Samec Š. (46´Kampas Š.), Martinka M., Tabaček R., Púček L., Ondák M., Gašpierik M., Bukovčan J. (46´Bitušík G.), Rosinec A. (79´Bitušík A.)

Zostava FK Strečno: Borák L., Beháň Marián (K), Kasem J., Beháň Jakub, Mičlo J., Trnka F., Begičevič D., Kuric T. (67´Janus R.), Janus M. (46´Kvašňovský L.), Beháň Michal, Oberta B.

V sobotu 19.10.2019 naši dorastenci po hektickom týždni privítali na domácej pôde suseda - FK Strečno. Susedské derby je vždy špecifické, a to hlavne z pohľadu bojovnosti, emócii a nasadenia. Celý zápas sa odohrával systémom hore-dole, ale súperova brána bola pre nás zakliata. Na druhej strane podržal nás náš brankár, keď súper mal pri našej snahe o gól brejk. Nakoniec bol aj našim vykupiteľom, keď na výborne hrajúceho Mareka Gašpierika bol odpískaný faul v šestnástke a Timotej Klocáň s prehľadom premenil penaltu. Gratulujeme našim dorastencom k ďalšiemu víťazstvu.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.