ŠK JAVORNÍK MAKOV - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 0:5

Správca

ŠK Javorník Makov - OŠK Baník Stráňavy 0:5

Góly: 2x Ondák M., 2x Klocáň T., Koňuch T., ŽK: Gregor A. - Lopčiansky M., Koňuch T., Rozhodoval: Chovanec M., Počet divákov: 35

Zostava ŠK Javorník Makov: Slávik S., Olšiak A., Štrkáč J., Brčica E., Baláž E. (46´Válek A.), Baláž D. (46´Rác D.), Jurica K., Valek N. (K), Gregor O., Gregor A., Kavalek P.

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Tabaček T., Lopčiansky M., Mráz M., Púček L., Martinka M., Gašpierik M., Ondák M., Koňuch T., Tabaček R., Klocáň T. (K), Rosinec A. (68´Bukovčan J.)

Pekným výsledkom zakončili jesennú časť i naši dorastenci, keď svojho súpera zdolali rozdielom triedy 0:5. Zápas bol veľmi bojovný a hneď na začiatku prvého polčasu nás súper prekvapil a nastrelil dvakrát konštrukciu brány, ale to nás akoby prebudilo a nakoplo k lepšiemu výkonu. Bojovali sme, vytvárali akcie, vyhrávali súboje, boli sme jednoznačne lepší. Do polčasu sme viedli 0:4. V druhom polčase sme navýšili stav stretnutia a zaslúžene vyhrali. Gratulujeme! po jesennej časti 2019/2020 sa naši dorastenci nachádzajú na piatom mieste, aj keď tabuľka je veľmi vyrovnaná a na jar budeme určite bojovať o čo najvyššie umiestnenie.