OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - OŠK NEDEDZA 2:1

Správca

Góly: Ondák M., Lopčiansky M. - Drábik P., ŽK: Lopčiansky M. - Frátrik D., Hazda M., Rozhodoval: Nemček S., Počet divákov: 50

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Lopčiansky M., Mráz M., Púček L., Martinka M. (46´ Syrovátka T.), Tabaček R., Gašpierik M. (67´ Slezák D.), Ondák M., Kampas Š., Rosinec A., Bitušík A. (46´ Samec Š.)

Zostava OŠK Nededza: Vangel A., Franek D., Vajda Š., Tichý V., Frátrik D., Drábik P. (K), Adamovský K., Hazda M., Mravec P. (56´ Frátrik A.), Nový M., Chromiak S. (69´ Kobela L.)

Prvý zápas po nútenej prestávke odohrali už aj naši dorastenci, ktorí doma privítali súpera z Nededze. Prvý polčas sme nehrali dobre a zaslúžene súper vyhrával. Niektorí chlapci lapali po dychu, iní musia upraviť životosprávu a návyky. Do druhého polčasu sa chlapci zmobilizovali, zatlačili na súpera a gólom Matúša Ondáka sa nám podarilo vyrovnať na 1:1. Mali sme veľa šancí, ale ujala sa až strela Michala Lopčianskeho, ktorý nám zabezpečil víťazstvo a prvé tri body v tabuľke.