OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - ŠK BELÁ 8:0

Správca

Góly: 2x Tabaček R., 2x Ondák M., Púček L., Gašpierik M., Bitušík G., ŽK: Syrovátka T., Rozhodoval: Matula, Počet divákov: 100

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Tabaček T., Martinka M., Mráz M., Púček L. (K), Lopčianský M. (46´Syrovátka T.), Tabaček R., Gašpierik M., Kampas Š., Koňuch T. (56´Samec Š.), Bitušík G. (60´Slezák D.), Ondák M. (46´Rosinec A.)

Zostava ŠK Belá: Franek P., Cabadaj M., Berešík A., Hýll M., Mažgút J., Chovanec D., Šavel B. (K), Mihalčatin M., Kubala J., Boháč L.

Kolotoč zadarmo! V sobotu s veľkým prehľadom zvládli 6. kolo naši dorastenci, ktorí doma privítali súpera z Belej. Súper nastúpil len s desiatimi hráčmi, čo sa odzrkadlilo aj na výkone, keď naši hráči do polčasu vyhrávali 5:0. V druhom polčase ešte upravili skóre na pekných 8:0. Chlapcom gratulujeme k vysokému víťazstvu a k ďalším trom bodom.