ŠK CEMENTÁREŇ LIETAVSKÁ LÚČKA - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 1:0

Správca

Góly: Špagla S., ŽK: Jakúbek M. - Púček L., Slezák D., Samec Š., Rozhodoval: Foltán M., Počet divákov: 25

Zostava ŠK Cementáreň Lietavská Lúčka: Chabada M., Majzel M., Škorvánek M., Šajnoha M., Lihocký A., Kostolný S., Hulin A., Špagla S. (K), Jakúbek M., Hrašna Š. (64´Kvašňovský P.), Vallo T. (90´Hrašna J.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Tabaček T., Syrovátka T., Martinka M., Púček L. (K), Lopčianský M., Tabaček R., Gašpierik M., Kampas Š. (70´Samec Š.), Koňuch T. (46´Slezák D.), Bitušík G., Rosinec A.

Naši dorastenci si pripisujú prvú prehru do tabuľky v jesennej časti 2020/2021, keď na ihrisku Lietavskej Lúčky prehrali 1:0. V 25´minúte sa kopala štandardná situácia, z ktorej sa nemýlil domáci Špagla Samuel a otvoril skóre stretnutia. Do druhého polčasu tréner spravil viacero zmien, či už na postoch, v rozostavení alebo v hre. I keď šance na vyrovnanie boli, nedokázali sme streliť vyrovnávajúci gól. Tréner priznal, že je veľmi sklamaný z niektorých hráčov a k samotnému prístupu k futbalu a životospráve, ale zároveň verí, že chlapci sa dajú rýchlo dokopy a v nasledujúcom zápase predvedú výkon na aký sme zvyknutí.