OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - TJ FATRAN VARÍN 3:2

Správca

OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - TJ FATRAN VARÍN 3:2

Góly: Lopčiansky M., Martinka M., Tabaček R. - Smieško J., Bobáň M., ŽK: Lopčiansky M., Tabaček R. - Williger B., Bobáň M., Rozhodoval: Vrchovský E., Bez divákov

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Martinka M., Mráz M., Púček L., Lopčiansky M., Tabaček R., Ondák M., Gašpierik M., Kampas Š., Rosinec A., Bitušík A.

Zostava TJ Fatran Varín: Verčík M., Šugár T., Jánoška J., Jakubčík M. (K), Smieško J., Williger B., Bobáň N., Prieložný T., Bugáň M., Ďurana S., Samec P.

V dorasteneckom derby zápase si zverenci Tibora Saba zmerali sily s mužstvom spoza Váhu - TJ Fatran Varín. Prvý polčas sa niesol v skromnom duchu, súperovi sme dokázali streliť prvý otvárací gól. Vrece s gólmi sa rozsypalo v druhom polčase. Na gól Michala Lopčianskeho najlepšie zareagoval Bobáň Matúš. V 60´minúte sme opäť otáčali stav stretnutia vo svoj prospech gólom Michala Martinku. Aj na tento gól dokázali hostia odpovedať a opäť vyrovnali. V 67´minúte prekonal Róbert Tabaček brankára Verčíka a na jeho zakončenie  už Varín odpoveď nenašlo. Nebol to náš najlepší zápas, ale tri body sú doma.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.