DRUŽSTEVNÍK RAŠOV - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 3:2

Správca

Góly: 2x Tamaši O., Ragula M. - Klocáň T., Gašpierik M., ŽK: Habáň D. - Martinka M., Bitušík G., Tabaček R., Rozhodoval: Žalman J., Počet divákov: 5

Zostava Družstevník Rašov: Sadojan Ch., Jašo Ľ., Michalk B., Ragula J., Tamaši O. (K), Kadáček M. (87´Zoubek N.), Ragula M. (90´Adamec M.), Urík E. (90´Zoubek K.), Habáň D., Chladný D. (46´Mihalík K.), Švéda T. (80´Butko A.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Slezák D., Martinka M., Mráz M., Lopčiansky M. (46´Syrovátka T.), Tabaček R., Kampas Š. (46´Rosinec A.), Gašpierik M., Koňuch T., Ondák M., Bitušík G.

Na zápas 11. kola cestovali naši dorastenci do Rašova. Vstup do zápasu lepšie vyšiel našim, keď sa dokázali ujať vedenia v 12´a 21´minúte. Domáci na tento nepriaznivý výsledok dokázali rýchlo odpovedať a v priebehu štyroch minút bolo vyrovnané. Druhý polčas sa začal remízou 2:2. V 65´minúte domci zahrávali štandardnú situáciu a gólom Olivera Tamášiho sa im podarilo zvíťaziť.