OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - OŠK NEDEDZA 4:2

Správca

OŠK Baník Stráňavy "dorast" - OŠK Nededza 4:2

Góly: 2x Rosinec A., Ondák M., Koňuch T. - 2x Drábik P., ŽK: Klocáň T. - Drábik P., Rozhodoval: Forbak R., Počet divákov: 50

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T., Lopčiansky M., Mráz M., Bukovčan J. (45´ Martinka M.), Púček L., Krištof M., Barošinec S. (73´ Koňuch T.), Gašpierik M., Tabaček R., Ondák M. (K), Rosinec A.

Zostava OŠK Nededza: Franek D. (K), Jančo J., Milo K., Vajda Š., Vrábel J., Zuskáč J., Hazda M., Adamovský K., Drábik P., Tichý V., Massa A.

Tréner OŠK Baník Stráňavy "dorast": Dňa 24.08.2019 sme odštartovali svoju jesennú časť, keď sme na domácom štadióne privítali súpera z OŠK Nededza. Zo začiatku nás hostia zaskočili svojou rýchlosťou a bojovnosťou, keď už v druhej minúte sme mohli prehrávať, avšak podržal nás brankár Timo Klocáň. Snažili sme sa o hernú kombináciu, ale presadiť sa nám vôbec nedarilo. Vytvorili sme si pár šancí, ale akonáhle sme stratili loptu tak aj našej obrane to dávalo zabrať a niekedy tam chlapci pekne "horeli". Po pekných akciách Roba Tabačka sa nám podarilo dať dva góly, keď sa pred obranou najlepšie zorientoval Aďo Rosinec. Obrana robila veľké chyby a prvý polčas skončil remízou 2:2. Do druhého polčasu sme urobili pár zmien, hrali sme kombinačnejšie, útočili sme a boli sme lepším tímom. Súper hral len na brejky, ale z tých sa im nepodarilo vyťažiť. Naopak naši chlapci si siahli na dno svojich síl, vyžmýkali zo seba maximum a podarilo sa im streliť dva góly a zápas strhnúť vo svoj prospech. Zaslúžene víťazstvo a za druhý polčas patrí chlapcom veľká vďaka.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.