OŠK BANÍK STRÁŇAVY "ŽIACI" - TJ VIŠŇOVÉ 3:0

Správca

Góly: 2x Mintál M., Bačinský L., Rozhodoval: Sikora P., Bez divákov

Zostava OŠK Baník Stráňavy "žiaci": Daniš M. (67´Hreus R.), Fišer M., Hreus M., Syrovátka N., Gjabel J., Mintál M. (K), Čuraj K. (64´Bulka L.), Mičík R., Vacek A. (50´Takács M.), Tabaček D., Bačinský L. (59´Mičík Š.)

Zostava TJ Višňové: Furberger J. (68´Majtaník M.), Straňanová N., Rástočný M., Dubovec A. (33´Paholík A.), Žiak R., Pagáč M. (43´Cigánik S.), Stromček S., Kadlák E., Čulák M. (36´Husárik S.), Valíček S., Pekár Š. (59´Rzeszoto M.)

O 10.00 hod. odohrali 11. kolo naši žiaci, ktorí doma privítali súpera "spoza kopca" TJ Višňové. Prvý polčas sme začali priam dokonale. Zápas otvoril gólom Matej Mintál zo štandardnej situácie. V rýchlom slede prišiel aj druhý gól, keď sa do streleckej listiny zapísal Lukáš Bačinský. Hneď v úvode druhého polčasu sa opäť podarilo skórovať Matejovi Mintálovi. Domáci Baník viedol 3:0. Tréner Marek Janči  postupne do hry nasadil náhradníkov a výsledok aj s ich pomocou ukontrolovali. Žiaci zaslúžene vyhrali a do tabuľky si pripisujú ďalšie tri body.