OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - ŠK JAVORNÍK MAKOV 3:2

Správca

OŠK Baník Stráňavy "A" - ŠK Javorník Makov 3:2

Góly: Chrachala M., Janči M., Schmiester P. - Hubočan M., Martinka M., ŽK: Janči M., Janči L., Zajac M., Ivan M. - Ometák M., Ševčík J., Rozhodoval: Schober M., Počet divákov: 250

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Janči M. (K), Janči L., Bugala R., Ďuratný T., Zajac M., Chrachala M. (75´Louda D.), Lajš M., Veselovský R., Remek M. (61´Schmiester P.), Ivan M.

Zostava ŠK Javorník Makov: Kňažovič F., Korček T., Ometák M. (K), Hubočan M., Lojdl D., Tlacháč P., Kohút T., Ševčík J., Martinka L., Masnica L. (61´Ševčík M.), Mikula M.

Na hodovú sobotu naši Áčkari privítali na domácom štadióne zatiaľ neporazeného súpera ŠK Javorník Makov. Stráňavci od úvodného hvizdu mali herne navrch a na gól čakali len štyri minúty, keď gól na 1:0 strieľal Martin Chrachala. Následne však z našej strany nastala hluchá dvadsaťminútovka, keď sa podarilo Makovu otočiť stav stretnutia vo svoj prospech. Do kabín sme odchádzali za stavu 1:2 pre Makov. Druhý polčas naši chlapci zlepšili svoj výkon, čo sa odzrkadlilo vyrovnávajúcim gólom Mareka Jančiho na 2:2. Zápas dostal nový náboj. Naši chlapci išli za víťazstvom a gólom striedajúceho hráča Patrika Schmiestera otočili stav stretnutia vo svoj prospech a zaslúžene vyhrali nad favoritom. Hráčom Zápasu bol vyhlásený Marek Janči, ktorému firma KOVEX v zastúpení Jána Homolu odovzdala darčekový kôš.