ŠK OLYMPIA BOBROV - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" 0:1

Správca

ŠK Olympia Bobrov – OŠK Baník Stráňavy „A“ 0:1

Góly: Lajš M., ŽK: Kurják J., Stašák M. – Zajac M., Chrachala M., Rozhodoval: Ježík M., Počet divákov: 100

Zostava ŠK Olympia Bobrov: Kubica D., Backa Š., Jetvić M., Gužiňák M., Blagojević S. (84´Pisarčík M.), Pisarčík Ľ., Buc T. (69´Uhliarik M.), Melek J., Kurják J. (K), Stašák Matej, Stašák Michal (46´Čiernik M.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy „A“: Klocáň T., Veselovský R., Janči M. (K), Janči L., Louda D., Bugala R., Ďuratný T (84´Hanulaik V.), Zajac M., Chrachala M. (90´Hreus M.), Lajš M., Schmiester P.

Stráňavci cestovali na horúcu pôdu do Bobrova. K zápasu pristúpili zodpovedne a boli lepším mužstvom, keď domácich do vyložených šancí vôbec nepúšťali. Na našej strane naopak vyložené šance boli, ale zostali nepremenené, a tak do šatní sa odchádzalo za stavu 0:0. Do druhého polčasu sme nastúpili cieľavedomejšie s hlavným cieľom streliť gól. Tri minúty pred koncom nám vyšla pekná krídelná akcia, na konci ktorej bol Michal Lajš, ktorý rozhodol o troch bodoch pre Baník. Z Bobrova sme si odniesli cennú výhru, nakoľko sme cestovali na Oravu v oklieštenej zostave. Pozíciu jednotky medzi troma žrďami hájil a bude do konca hájiť náš Timotej Klocáň, keďže náš brankár Milan Sága odcestoval na študijnú stáž do Talianska.