MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" 1:1

Správca

MŠK Kysucké Nové Mesto – OŠK Baník Stráňavy „A“ 1:1

Góly: Kubala M. – Janči L., ŽK: Hrošovský M. – Bugala R., Rozhodoval: Faber J., Počet divákov: 120

Zostava MŠK Kysucké Nové Mesto: Šteiniger J., Kopásek D., Bugáň L. (K), Mihálik R. (11´Ploštica D.), Papala M., Mrmus E., Kačáni J., Hrošovský M. (63´Kapitulčin L.), Čelko M., Tomáš J. (90´Dadaj P.), Kubala M.

Zostava OŠK Baník Stráňavy „A“: Klocáň T., Veselovský R., Janči L. (27´Bukovčan J.), Janči M. (K), Begala R., Ďuratný T., Zajac M. (87´Brezáni J.), Chrachala M. (90´Hreus M.), Lajš M., Louda D., Remek M. (57´Schmiester P.)

V nedeľu naši Áčkari cestovali do Kysuckého Nového Mesta, ktoré je nováčik súťaže IV. Ligy SEVER. Zápas sa odohrával na umelej tráve z čoho chceli vyťažiť hlavne domáci. Prvý polčas sme mali pevne v rukách a domácich do žiadnej akcie nepúšťali. Príležitosť v zápase, ktorý mal slušné tempo, prišla v 7´minúte z kopačky Lukáša Jančiho, ktorý krásnou strelou ponad múr poslal Áčkarov do vedenia. Prvý polčas sme spravodlivo a zaslúžene vyhrávali 0:1. Dobrý futbal pokračoval aj v druhom polčase až do 56´minúty, keď náš stopér Marek Janči nešťastne zahral rukou a bol nariadený pokutový kop, ktorý domáci premenili. Viac zaujímavého sa už neudialo, a tak Stráňavci prvýkrát remizovali a odnášajú si s z Kysuckého Nového Mesta jeden bod.