OŠK BANÍK STRÁŇAVY - ŠK SLÁVIA STAŠKOV 5:1

Správca

OŠK BANÍK STRÁŇAVY - ŠK SLÁVIA STAŠKOV 5:1

Góly: 2x Janči M., Janči L., Kubica M., Zajac M. - Gavlák T., ŽK: Janči L., Ďuratný T., Oberta D., ČK: Furdan E., Rozhodoval: Schober M., Počet divákov: 200

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Klocáň T., Janči M. (K), Janči L., Ivan M., Veselovský R., Bugala R., Ďuratný T. (67´ Bukovčan J.), Zajac M., Remek M. (72´ Oberta D.), Lajš M., Kubica M. (87´ Hreus M.)

Zostava ŠK Slávia Staškov: Poništiak J., Roman J., Barnošák D., Olšovský V. (50´ Klus F.), Furdan E., Polka M. (33´ Polka J.), Lysík R., Staník T., Jarabica P. (79´ Ďuriš M.), Gavlák T. (K), Kulas A. (50´ Brezina J.)

V 3. kole sme na domácom štadióne privítali súpera zo Staškova. Už prvé minúty naznačovali, že to bude dobrý futbal a bude sa na čo pozerať. Hrali sme ako jedno mužstvo hore-dole. Dokázali sme byť kompaktní v ofenzíve, ale aj v defenzíve, čo sa odzrkadlilo aj v počte strelených góloch. Na rýchlu, presnú a kombinačnú hru súper recept nenašiel a my sme zaslúžene vyhrali. Firma KOVEX za najlepšieho hráča ocenila celé mužstvo, nakoľko ako jedno mužstvo predviedli ukážkovu hru.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.