ŠK OLYMPIA BOBROV - OŠK BANÍK STRÁŇAVY 0:1

Správca

Góly: Lajš M., ŽK: Kurják J., Backa Š. - Ďuratný T., Kubica M., Zajac M., Ondák Michal, ČK: Bugala M., Rozhodoval: Pleva V., Počet divákov: 100

Zostava ŠK Olympia Bobrov: Kormaňák V., Murín P., Kurják J. (K), Bednár M., Gonda M., Jaroš M., Gužiňák M. (46´Repka L.), Mravec F., Smondek R., Svetlošák P. (53´Backa Š.), Drengubiak M.

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Sága M., Ivan M., Janči M. (K), Janči L., Veselovský R., Bugala R., Ďuratný T. (89´Ondák Michal), Lajš M., Kubica M. (74´Ondák Matúš), Zajac M. (90´Tabaček R.), Bugala M.

Baníci cestovali na ťažkú pôdu na Oravu do Bobrova. Favoritom zápasu bol jednoznačne Baník, ktorý sa ujal vedenia v 16´minúte. Michal Lajš využil prihrávku a rozvlnil sieť na 0:1. Domáci nás síce po inkasovanom góle zatlačili, ale naši hrozili z rýchlych protiútokov. Druhý polčas sa niesol v nervóznej atmosfére, keď rozhodca nás trestal žltými kartami. V 70´minúte nám hlavný arbiter vylúčil Marka Bugalu a my sme museli brániť. Výsledok sme ubránili a z Bobrova odchádzame s troma bodmi.