OŠK BANÍK STRÁŇAVY - TJ DRUŽSTEVNÍK BELÁ-DULICE 2:1

Správca

OŠK BANÍK STRÁŇAVY - TJ DRUŽSTEVNÍK BELÁ-DULICE 2:1

Góly: Janči M., Lajš M. - Murček M., ŽK: Janči M., Ďuratný T., Lajš M. - Mravec T., Murček M., Debnár J., ČK: Kucej T., Rozhodoval: Kolesnáč J., Bez divákov

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Sága M., Ivan M., Janči M. (K), Janči L., Veselovský R., Bugala R. (90´Ondák Matúš), Ďuratný T. (89´Ondák Michal), Tichý J. (67´Oberta D.), Lajš M., Kubica M. (57´Bukovčan J.), Zajac M. (79´Remek M.)

Zostava TJ Družstevník Belá-Dulice: Halahija M., Melich P., Taraba J., Mravec T., Vajdel J., Mravec L., Murček M., Kucej T., Debnár J., Vaňko J. (81´Ivanka B.), Brzák Ľ. (K)

V nedeľu 11.10.2020 sme odohrali zápas na veľmi ťažkom teréne. Počas celého zápasu výdatne pršalo a na ihrisku to bolo ako na vodnom póle. Do zápasu sme išli s cieľom vyhrať a získať cenné tri body, čo sa nám koniec koncov aj podarilo. V úvode zápasu pohrozili hostia, keď nastrelili brvno. V 20´minúte z pokutového kopu otváral skóre stretnutia kapitán mužstva Marek Janči. Hra sa odvíjala medzi šestnástkami a už gól do konca prvého polčasu sme nevideli. V druhom polčase hosťom po druhej žltej karte vylúčil rozhodca Tomáša Kuceja. To hostí nakoplo a aj keď ich bolo o jedného menej dokázali nám streliť vyrovnávajúci gól. V 83´minúte nasledovala ďalšia penalta, keď v pokutovom území faulovali Mareka Jančiho. Z bieleho bodu sa nemýlil náš najlepší strelec Michal Lajš a poslal nás do vedenia. Ťažký zápas s húževnatým súperom sme zvládli a do tabuľky si pripisujeme ďalšie víťazstvo a tri body.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.