OPTIMISTICKÉ SPRÁVY

Správca

Vážení priaznivci futbalu,

v prvom rade Vás chcem v mene zástupcov klubu a hráčov pozdraviť a vyjadriť presvedčenie, že ste zdraví a že už všetci netrpezlivo čakáte, kedy sa vrátime na štadión.

Posledné správy od zástupcov SFZ a hlavne zodpovedných za nariadenia nám viali do žíl  optimizmus, že by sa to mohlo končene rozbehnúť, aj keď s určitými opatreniami, ktoré budeme musieť dodržiavať. Podľa oficiálnych uznesení a v závislosti od celkovej epidemiologickej situácie, mal by sa ročník 2020/2021 dohrávať od 30.05.2021 do 27.06.2021. Ako sa bude dohrávať a za akých podmienok bude upresnené nariadeniam, o ktorých Vás budeme informovať.

Na základe povolenia opatrení a za dodržania hygienických nariadení sme začali aj tréningový proces, aby sme po dlhšom čase nabehli na normálny tréningový a zápasový rytmus.

Chceli by sme Vás informovať aj o pohybe v kádri mužstva na dohrávanie jesennej časti. Káder mužstva sa po dlhej odmlke nezmenil, pribudli dorastenci a nová posiela z Ukrajiny - Vladislav Atanov.

Toľko zatiaľ nové a základné informácie pre Vás. Ak budú nové informácie, prípadné uvoľnené opatrenia tak, aby sme sa mohli vidieť na futbale, ihneď Vás budeme informovať.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.