OŠK BANÍK STRÁŇAVY - TJ JEDNOTA BÁNOVÁ 2:3

Správca

V sobotu 30.03.2019 sa stretli na ihrisku v Stráňavách dve najlepšie mužstvá IV. Ligy SEVER. Úvod zápasu lepšie vyšiel Bánovej, keď už v 4.minúte dal Harman na 0:1. Stráňavy však bojovali a nevzdávali sa. V druhom dejstve zápasu sa podarilo vyrovnať Lukášovi Jančimu. Dráma nastala na konci zápasu keď sa Bánovej podarilo zvýšiť skóre na 1:2 po góle Jasenovského. Stráňavy ukázali na konci zápasu ako sa bojuje a podarilo sa im opäť vyrovnať na 2:2 gólom Martina Chrachalu. Rozuzlenie zápasu prišlo v nadstavenom čase keď si Stráňavci nepostrážili Mráza a ten zariadil víťazstvo a tri body pre Bánovú. 

OŠK Baník Stráňavy “A” - TJ Jednota Bánová 2:3

Góly: 63’ Janči L., 89´ Chrachala M. - 4’ Harman V., 82’ Jasenovský P., 90’+3 Mráz J., ŽK: Ďuratný T., Bukovčan J. - Horecký, Rozhodoval: Šottník, Počet divákov: 300

Zostava OŠK Baník Stráňavy “A”: Ďuríček P., Kubica M., Bukovčan J., Janči M. (37’ Hanuliak V.), Lajš M., Ivan M., Janči L., Pleva M. (67’ Rolček M.), Ďuratný T., Zajac M., Chrachala M.

Zostava TJ Jednota Bánová: Kosa, Lazar, Štefánik, Kubena, Horecký, Cisárik, Jasenovský, Harman (67’ Bendík), Ďurica (58’ Kincl), Švikruha (77’ Ďuratný D.)

 

 

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.