TJ DRUŽSTEVNÍK BELÁ-DULICE - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" 2:1

Správca

Včera naši Áčkari cestovali na horúcu pôdu na Turiec. Všetko podstatné sa odohralo v prvom polčase, keď už v 3. minúte otvorila skóre Belá-Dulice. Našim sa však podarilo vyrovnať z pokutového kopu, o čo sa postaral Vladimír Hanuliak. No minútu pred koncom prvého polčasu sa opäť ujali vedenia domáci z Belej a tí si už vedenie zápasu udržali. Paradoxom je, že aj po troch prehrách v jarnej časti sezóny sa nachádzame na druhej priečke tabuľky IV. Ligy SEVER.

TJ Družstevník Belá-Dulice - OŠK Baník Stráňavy "A" 2:1

Góly: Brzák Ľ., Čierny M. - Hanuliak V., ŽK: Mravec L., Remeň J. - Kubica M., Zajac M., Hanuliak V., Rozhodoval: Mikloš, Počet divákov: 250

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Ďuríček P., Kubica M. (82´Čerňan), Lajš M., Ivan M., Janči L. (K), Bukovčan J., Pleva M., Ďuratný T., Zajac M., Remek M. (55´Chrachala M.), Hanuliak V. (67´Rolček M.)

Zostava TJ Družstevník Belá-Dulice: Trnovský M (K), Mravec L., Kováčik A. (67´Sumka M.), Čierny M. (60´Taraba J.), Kováčik M. (82´Vaňko J.), Brzák Ľ. (90´Ivanka B), Virec V., Huličiar M., Debnár J. (87´Šugar D.), Mráz M., Remeň J.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.