OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - OŠK ROSINA 0:2

Správca

Domácim Áčkarom to v sobotu 13.04.2019 opäť nevyšlo, keď sa nepresadili strelecky. Úvodnú šancu v zápase si vypracoval Zajac, ale brankár hostí Jurčenko strelu vyrazil na roh. Naši sa snažili hrať kombinačný futbal, ale v koncovkách im to vôbec nevychádzalo. Pekné akcie si vypracovali Chrachala, Zajac, Remek a v neposlednom rade aj Pleva, keď nasadil jasličky najskôr rozhodcovi a potom Erikovi Gajdošovi, žiaľ bezúspešne. Keď sa nepresadíme strelecky, nemôžeme čakať víťazstvo. Naopak mužstvu hostí vyšli pekné akcie a z minima vyťažili maximum, a preto zaslúžene vyhrali.

OŠK Baník Stráňavy "A" - OŠK Rosina 0:2

Góly: Riecky D., Tabak B., ŽK: Lajš. M., Pleva M., Chrachala M. - Líška A., Hruboš M., Gajdoš M., Rozhodoval: Batiz, Počet divákov: 200

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Kubica M. (89´Brezáni J.), Lajš M., Janči L. (K), Bukočan J., Pleva M., Ďuratný T., Zajac M., Remek M., Hanuliak V. (68´Čerňan M.), Chrachala M.

Zostava OŠK Rosina: Jurčenko M., Tabak B., Líška A. (76´Bolibruch T.), Hruboš M. (K), Kadik T., Riecky D., Turský M. (18´Konštiak M.), Gajdoš E., Pudík R., Gajdoš M., Struhál S.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.