OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - OFK TEPLIČKA NAD VÁHOM 4:0

Správca

19. kolo IV.ligy SEVER patrilo našim mužom z A-mužstva, kt. na krásne pripravenom domácom štadióne privítali súpera "spoza Váhu" OFK Tepličku nad Váhom. Od úvodu sa šláger niesol v znamení Stráňav. Domáci sa ujali vedenia na 1:0 v 32´minúte gólom Mária Remeka a o dve minúty zvyšoval na 2:0 Michal Lajš. Po zmene strán opäť "úradovali" Stráňavci a pridali ďalšie dva góly. Miroslav Zajac v 68´minúte a v 80´minúte opäť Michal Lajš. Stráňavy ukázali dokonalú defenzívu a ofenzívu a získali tri body, ktoré potešili všetkých. Srdečne blahoželáme a ďakujeme!

OŠK Baník Stráňavy "A" - OFK Teplička nad Váhom 4:0

Góly: 2x Lajš M., Remek M., Zajac M.

ŽK: Janči L., Pleva M. - Gajdošík P., Beniač B., ČK: Jánošík Š., Rozhodoval: Kuteľ, Počet divákov: 200

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Bukovčan J., Janči M. (K), Janči L. (86´Ďanovský M.), Ivan M. (83´Brezáni J.), Ďuratný T., Zajac M., Pleva M. (88´Hreus M.), Remek M. (72´Ondák M.), Lajš M., Chrachala M. (75´ Hanuliak V.)

Zostava OFK Teplička nad Váhom: Kořinek S., Surma R., Maliňák J., Beniač B., Jánošík Š., Mrázik M. (72´Gajdošík P.), Blaščík L. (K), Bugala R., Labuda D. (14´Šutovský P.), Rybárik T., Dzirbík A.