SLOVENSKÝ POHÁR : TJ FATRAN VARÍN - OŠK BANÍK STRÁŇAVY 0:2

Správca

Po skoro dvojmesačnej pauze od zeleného trávnika sme cestovali 28.07.2019 do "susedného" Varína, ktorého nám pridelil žreb v Slovenskom pohári. Aktivita bola počas prvého polčasu na strane Baníka. Do veľkých šancí sa dostávali Zajac, Chrachala, Schmiester. Posledný menovaný sa najlepšie zorientoval pred brankárom a v 22´ minúte otváral skóre stretnutia na 0:1 pre Stráňavy. Zhruba o pätnásť minút zvýšil po peknej akcii na 0:2 Chrachala a za tohto stavu sa skončil prvý polčas. Do druhého polčasu sme už nenastúpili s takou aktivitou ako v tom prvom. Hráči síce kontrolovali vývoj zápasu a Varín do ničoho nepúšťali, ale šance, ktoré mali následne nepremenili. Zápas skončil 0:2 pre Stráňavy a tým si Baníci zabezpečili ďalšie kolo v slovenskom pohári, kde sa podľa žrebu stretneme s FOMATOM Martin.

TJ FATRAN VARÍN - OŠK BANÍK STRÁŇAVY 0:2

Góly: Schmiester P., Chrachala M., ŽK: Kardliak M. - Ivan M., Chrachala M., Rozhodoval: Štrba M., Počet divákov: 120

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Veselovský R., Janči M. (K), Janči L., Ivan M. (72´ Ďanovský M.), Bugala R., Ďuratný T., Zajac M. (64´ Bukovčan J.), Chrachala M. (79´ Hanuliak V.), Lajš M., Schmiester P.

Zostava TJ FATRAN Varín: Šmida Š., Horecký B. (61´ Wilinger R.), Lutišan T., Repáň M. (K), Lopušan M., Hruška P., Hruška T., Koňušiak P. (Ondráš M.), Zimen P., Ferjanec M. (67´ Cvacho M.), Kardliak M.