OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - MFK DOLNÝ KUBÍN 2:1

Správca

Dňa 03.08.2019 odštartovali naši Áčkari jesennú časť IV. Ligy SEVER. Už od úvodného hvizdu mali naši navrch. Bojovali, dostávali sa do šancí, ale nepodarilo sa ich premieňať. Až prišla 38´ minúta, keď sa uvoľnil Michal Lajš a otvoril skóre stretnutia. Ku koncu prvého polčasu sme mali hru pevne v rukách a zápas sa odohrával len na polovici súpera. Do druhého polčasu naši muži opäť nastúpili s rovnakou aktivitou ako končil prvý polčas. V 59´minúte po peknej prihrávke Róberta Bugalu sa opäť najlepšie zorientoval Michal Lajš a bolo 2:0. V 76´minúte sa dostali do veľkej šance hostia, ale náš stopér Marek Janči spolu s Milanom Ságom hasili situáciu pred bránou. V 84´minúte po štandardnej akcii znížili stav stretnutia hostia na 2:1. Avšak stav stretnutia sa už do konca zápasu nemenil a Stráňavy zaslúžene vyhrali. Najlepším hráčom stretnutia bol vyhlásený brankár Milan Sága, ktorý si prebral vecnú cenu od zástupcu firmy KOVEX.

OŠK Baník Stráňavy "A" - MFK Dolný Kubín 2:1

Góly: 2x Lajš M. - Meľo S., ŽK: Belica K., Rozhodoval: Škvarek M., Počet divákov: 100

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Veselovský R., Janči M. (K), Janči L., Bugala R., Ďuratný T. (83´ Ďanovský M.), Zajac M., Chrachala M. (90´Hreus M.), Lajš M., Schmiester P., Remek M.

Zostava MFK Dolný Kubín: Trabalík I., Kubačka J., Bečka P., Cvacho L. (K), Duraj M., Lach M., Maga J. (42´ Holeš S.), Belica K., Kutlík M., Bača P., Meľo S.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.