ŠK DYNAMO DIVIAKY - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" 1:2

Správca

Dňa 11.08.2019 cestovali naši Áčkari na ťažkú pôdu do Diviak. Domáce Diviaky začali aktívne napádaním našich chlapcov. Popri napádaní domáceho mužstva sme sa snažili o zakončenie, ale žiaľ "koncovky" nám nevychádzali. V 5´ minúte sa neskoro zorientovali naši obrancovia a bolo 1:0 pre domáce Diviaky. Domáci naďalej robili vysoký tlak a naši sa s tým nevedeli vysporiadať. Nepodarilo sa nám prejsť cez obrannú líniu. V 21´minúte musel nútene opustiť hraciu plochu zranený Mário Remek. V 24´minúte prenikol poza obranu Martin Chrachala, ktorý našiel Michala Lajša a ten vyrovnal na 1:1. Hra sa začína od začiatku. Po "outovom" zhadzovaní sa opäť náš najlepší strelec Michal Lajš dostal do úniku a bolo 1:2. Posledných 10 minút prvého polčasu sme mali loptu na kopačkách a hru pevne v rukách, ale šance, ktoré sme mali sa nám nepodarilo premeniť. Druhý polčas začal rovnako ako ten prvý, strácali sme lopty a nechali domáce Diviaky vystreliť. Hra sa odohrávala v strede ihriska. Každé naše strely skončili buď u brankára alebo mimo bránu. Zápas skončil 1:2 pre našich Áčkarov, ktorí si domov odniesli tri body a všetci sa úprimne tešia z vydretého víťazstva. Najlepšími hráčmi stretnutia podľa hlavného trénera boli vyhlásení Marek Janči a Róbert Bugala. Gratulujeme!

ŠK Dynamo Diviaky - OŠK Baník Stráňavy "A" 1:2

Góly: Kollár J. - 2x Lajš M., ŽK: Koleno P., Mandík Ľ. - Sága M., Janči M., Bugala R., Ďuratný T., Rozhodoval: Ježík M., Počet divákov: 300

Zostava ŠK Dynamo Diviaky: Harman M., Hanko R., Hanko M. (42´Badáň D.), Ladňák M., Koleno P. (K), Ďanovský R. (83´Hrivňák D.), Ižip M., Ursíny R. (66´Horváth Ľ.), Kollár J., Mandík Ľ. (57´Magoč M.), Šupej R.

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Ivan M. (72´ Hanuliak V.), Janči M. (K), Janči L., Bugala R., Ďuratný T., Zajac M., Chrachala M. (89´ Ondák M.), Lajš M., Schmiester P., Remek M. (21´Brezáni J.)