OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - FK SLÁVIA STAŠKOV 1:0

Správca

Tréner A- mužstva OŠK Baník Stráňavy: Prvý polčas sme boli zaskočení bojovnosťou hráčov zo Staškova. Robili sme chyby v obrane. Snažili sme sa to pretrhnúť rýchlymi brejkami. Bolo vidno, že chlapci mali v nohách zápas z pohárového zápasu proti Martinu. Súper bol veľmi dobrý v osobných súbojoch, hrali na rýchle brejky, našťastie sme vyhrali a podržal nás aj Milan Sága. Chlapci išli na dno svojich síl. Verím, že chlapci, keď si trochu oddýchnu a dajú sa dokopy tak podajú ešte lepšie výkony. O krásny gól sa opäť raz postaral zatiaľ náš jediný strelec Michal Lajš. Máme po 3 zápasoch 9 bodov a sme na popredných priečkach v tabuľke. Chlapcom gratulujem za dnešný bojovný zápas, aj keď to od nás nebol ideálny výkon.

Tréner FK Slávia Staškov: Domáci boli šťastnejším teamom. Myslím si, že sme si zaslúžili aspoň remízu. Blahoželám domácemu mužstvu k víťazstvu.

OŠK Baník Stráňavy - FK Slávia Staškov 1:0

Góly: Lajš M., ŽK: Lajš M., Veselovský R., Zajac M. - Olšovský V., Baričák M., Gavlák T., Rozhodoval: Števček M., Počet divákov: 100

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Sága M., Janči M. (K), Janči L., Bugala R., Ďuratný T., Zajac M. (77´Kubica M.), Chrachala M. (87´Ondák M.), Lajš M. (90´Hreus M.), Schmiester P. (90´Brezáni J.), Remek M., Veselovský R.

Zostava FK Slávia Staškov: Poništ V., Olšovský V., Čačurák M., Roman J., Baričák M. (K), Jarabica P., Staník T., Polka J. (80´Brezina M.), Zimka P., Brezina J. (75´Gavlák T.), Barnošák D. (66´Babiš M.)

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.