FK ĎURČINÁ - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" 4:1

Správca

FK Ďurčiná - OŠK Baník Stráňavy "B" 4:1

Góly: 2x Gabaj, Kozarec M., Kotrík J. - Kello A., ŽK: Kozarec M. - Lončík P., Ondráš M., Rozhodoval: Michal J., Počet divákov: 100

Zostava FK Ďurčiná: Albert T., Kotrík M. (62´Albert J.), Gabaj M. (K), Arpáš M., Kozarec M. (88´Botoš J.), Martinko M., Kysacký J., Kotrík J. (70´Sudor T.), Kotrík P. (82´Macák P.), Miko M., Gabaj P. (72´Vričan P.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Lajš M. (85´Homola J.), Stanco T., Lončík P. (K), Ondráš M. (79´Holúbek E.), Lončík L.  (72´Barošinec S.), Ondák M., Ďanovský M. (67´Smetana T.), Bukovčan J., Stanco M., Chasník M., Kello A.

Futbalovo-hodvú sobotu nám uzatvorili naši Béčkari, ktorí cestovali do Ďurčinej. Prvých dvadsať minút rozhodli o víťazovi, keď Ďurčiná vyhrávala rozdielom triedy 3:0 S takýmto výsledkom už ťažko niečo spraviť. Ďurčiná v druhom polčase ešte jeden gól pridala a nám sa podarilo upraviť výsledok stretnutia na 4:1. B-mužstvo odišlo z ihriska súpera naprázdno.