TJ HRIČOVSKÉ PODHRADIE - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" 1:2

Správca

TJ Hričovské Podhradie - OŠK Baník Stráňavy "B" 1:2

Góly: Galbavý J., Gaňa J. (vl.) - Kello A., ŽK: Gaňa Jakub, Kucej J. - Ondák M., Rozhodoval: Nemček J., Počet divákov: 120

Zostava TJ Hričovské Podhradie: Gaňa Jakub, Gaňa Jozef, Tvrdý M. (55´Rakučák P.), Červenec A., Hoferica P. (48´Gaňa Z.), Mihálek Z., Bandúr P., Galbavý J. (K), Kucej J., Rašovec T., Šeroň D.

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Lajš M., Lončík P. (K), Ondráš M., Ondák M., Ďanovský M. (75´Harciník L.), Bukovčan J., Vacek R. (72´Čuraj R.), Chasník M., Kello A. (90´Smetana T.), Brezáni J. (55´Lončík L.), Remek M.

Svojim 9. kolo pokračovali aj naši Béčkari, ktorí svoj majstrovský futbalový zápas odohrali na pôde Hričovského Podhradia. Prvá pätnásťminútovka nezačala pre nás ideálne, keď sme inkasovali gól na 1:0. V 45´minúte si však strelil vlastný gól domáci a do druhého polčasu sa nastupovalo za stavu 1:1. Keď si už diváci mysleli, že zápas skončí remízou naši Béčkari v 88´minúte zvrátili stav stretnutia vo svoj prospech a vyhrali 1:2. Gratulujeme k víťazstvu a k trom bodom!