OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" - TJ BABKOV 4:1

Správca

Dňa 21.04.2019 odohrali naši Béčkari na domácom štadióne zápas proti TJ Babkov. Domáci začali veľmi zle a aj preto sa hosťom podarilo ujať vedenia na 1:0. Tento stav držali až do 70´minúty. Až 20 minút dokonca domáci ožili, vytvorili si šance a tie aj premenili.

OŠK Baník Stráňavy "B" - TJ Babkov 4:1

Góly: 2x Hreus P., Harciník L., Lončík P. - Pirošík L., ŽK: Stanco M. - Pekár R., Rozhodoval: Franek, Počet divákov: 111

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Mydlo R., Ondák M., Lončík P. (K), Lončík T., Lončík L., Ďanovský M., Kello A., Chasník M. (88´Husárik M.), Smetana T. (51´Harciník L.), Holúbek E. (78´Hreus P.), Stanco M.

Zostava TJ Babkov: Parízek P., Sedliak J. (53´Gelatka J.), Patyk J., Kováč E., Harcek P., Kubošek T., Pirošík L. (K), Lacko J., Pekár R., Chládek M., Makuta S.