TJ PŠURNOVICE - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "B" 2:4

Správca

Tak ako v sobotu odštartovalo sezónu naše Áčko, tak dňa 04.08.2019 aj naše Béčko. Cestovali do Pšurnovíc s cieľom vyhrať a priniesť domov tri body, čo sa im koniec koncov aj podarilo. Avšak v prvom polčase to na jednoznačnú výhru moc nevyzeralo, keďže prvý polčas skončil spravodlivou remízou 1:1. Druhý polčas začal s väčšou aktivitou, čo prinieslo aj vytúžené tri góly Andreja Kella, ktorý tak zabezpečil výhru Béčka. Pšurnovice ešte skorigovali skóre, keď znížili na 2:4.

TJ Pšurnovice - OŠK Baník Stráňavy "B" 2:4

Góly: Podolan M., Lovás J. - 3x Kello A., Harciník L., ŽK: Šichman P. - Holúbek E., Kello A., Rozhodoval: Čupec M., Počet divákov: 100

Zostava OŠK Baník Stráňavy "B": Klocáň T., Lončík L., Lončík P. (K), Ondráš M., Holúbek E., Ondák M., Brezáni J. (75´ Smetana T.), Harciník L., Ďanovský M., Chasník M. (85´ Barošinec L.), Kello A.

Zostava TJ Pšurnovice: Boko P., Bavlna J., Cabadaj M., Papánek M., Tucík B., Šichman P. (86´ Slanička A.), Podolan M., Papánek R. (53´Lovás J.), Šchman M. (K), Šebeňa P., Gužik J. (Gašperík J.)