OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - TJ FATRAN VARÍN 2:1

Správca

OŠK Baník Stráňavy "dorast" - TJ Fatran Varín 2:1

Góly: Lopčiansky M., Koňuch T. - Filip R., ŽK: Lopčiansky M. - Ťažký Š., Rozhodoval: Hrivo P., Počet divákov: 20

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Mráz M., Martinka M., Púček L., Lopčiansky M., Gašpierik M., Tabaček R., Ondák M., Koňuch T., Rosinec A., Bukovčan J.

Zostava TJ Fatran Varín: Cesnek M., Smieško J., Filip R., Šugár T., Novák S., Ťažký Š. (K), Vrábel A., Giert P., Bugáň M., Mahút J., Jakubčík M.

V stredu 16.10.2019 odohrali naši dorastenci dohrávku 10. kola, keď na domácom štadióne privítali TJ Fatran Varín. Opäť sme hrali v oklieštenej zostave, bolo nás presne 11. Nemali sme žiadneho hráča na striedanie. Prvý polčas bol z našej strany katastrofálny, kazili sme rozohrávku, žiadna kombinácia, bez bojovnosti, bez nasadenia... Súper z Varína právom vyhrával 0:1. Tréner domáceho mužstva Tibor Sabo cez polčas prehovoril chlapcom do duše a je veľmi rád, že si to zobrali chlapci k srdcu a zmenili svoj prístup na ihrisku. Začali sme si prihrávať, bojovať a v druhom polčase sa nám podarilo otočiť stav stretnutia a zvíťaziť. Gratulujeme chlapcom k trom vydretým bodom a k víťazstvu. No na druhej strane súper prehru nezvládol a vybúril sa na našej kabíne, kde zničil celý interiér.