OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - ŠK JAVORNÍK MAKOV 5:0

Správca

Včera (03.04.2019 o 16.00 hod.) odohrali naši dorastenci dohrávku 14. kola, kde na domácej pôde privítali hostí z ŠK Javorník Makov. Prvý polčas bol vyrovnaný a prevažne sa hralo v strede ihriska. Po prestávke však lepšie začali naši dorastenci, keď im vyšli pekné akcie a rozstrieľali súpera 5:0. Hattrick v zápase sa podaril Matúšovi Ondákovi a s dvoma gólmi sa k nemu pripojil Michal Lopčiansky.

OŠK Baník Stráňavy "dorast" - ŠK Javorník Makov 5:0

Góly: 3x Ondák M., 2x Lopčiansky M., Rozhodoval: Matula, Počet divákov: 50

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T., Púček L., Lopčiansky M., Ondák M., Tabaček R., Koňuch T. (74´Ondák R.), Barošinec S. (69´Syrovátka T.), Bukovčan J., Hlavienka B. (K), Krištof M. (46´Mráz), Hlivka J.

Zostava ŠK Javorník Makov: Papaj S., Mlkvik M. (K), Rác D., Stuchlík M. (34´Kaštan S.), Brčica E., Masiarik A., Jurica K. (67´Válek A.), Bologa A. (58´Baláž E.), Kavalek P., Valek N., Kubošný D.