OŠK KAMENNÁ PORUBA - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 1:1

Správca

OŠK Kamenná Poruba - OŠK Baník Stráňavy "dorast" 1:1

Góly: Šimkulič L. - Ondák M., ŽK: Kavecký M. - Lopčiansky M., Rozhodoval: Šottník M., Počet divákov: 50

Zostava OŠK Kamenná Poruba: Záň E. (K), Knotek T., Mikunda Martin, Mikunda Michal, Chupáň T. (62´Krutek A.), Majerčík R., Šimkulič L., Hulín V., Kavecký M. (86´Majer J.), Plavý D., Stanček D.

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T., Lopčiansky M., Martinka M., Púček L., Syrovátka T., Krištof M., Gašpierik M., (29´Samec Š.), Barošinec S., Koňuch T. (65´Bukovčan J.), Ondák M. (K), Rosinec A.

29. augusta na 75. výročie SNP odohrali naši dorastenci majstrovský futbalový zápas na pôde Kamennej Poruby. Prvý polčas mohol rozhodnúť o našom víťazstve, avšak vyložené šance sa nám nepodarilo premeniť. Druhý polčas nám nevyšiel, keď sme po zmene strán prehrávali 1:0. Minútu dokonca druhého polčasu potiahol po ľavej strane loptu Jakub Bukovčan, ktorý prihrával Matúšovi Ondákovi a ten do otvorenej brány strelil vyrovnávajúci gól. Zápas skončil spravodlivou, ale za to vydretou remízou.