ŠK ŠTIAVNIK - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" 2:2

Správca

ŠK Štiavnik - OŠK Baník Stráňavy "dorast" 2:2

Góly: Kvaššay J., Mištrík T. - Ondák M., Klocáň T., Rozhodoval: Krajči J., Počet divákov: 60

Zostava ŠK Štiavnik: Kušan S., Palko P., Gežo A., Balušík M., Hruštinec Š. (74´Červenec S.), Mištrík T., Strašík J., Bambúch J., Štrkáč M. (46´Bambuch S.), Fujaček P. (83´Mištrík P.), Kvaššay J. (K)

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Lopčiansky M., Mráz M., Púček L., Martinka M., Krištof M., Bukovčan J. (70´Syrovátka T.), Barošinec S., Samec Š., Ondák M. (17´Koňuch T.), Rosinec A.

Futbalový víkend nám odštartovali naši dorastenci, ktorí cestovali na veľmi ťažkú pôdu do Štiavnika. Po chybe domácej obrany sme sa dostali do vedenia gólom Matúša Ondáka, ktorému sa však obnovilo zranenie a musel nútene striedať. Následne však prišli naše chyby, kde sa nám "podarilo" vytvoriť penaltu, ktorú domáci Kvaššay premenil. Súper nás po tomto góle zatlačil. V 56´minúte prišla krížna prihrávka od domáceho hráča a dostali sme gól na 2:1. Druhý polčas sme začali dominantnejšie, chceli sme s výsledkom a so zápasom niečo spraviť a celá naša snaha vyústila penaltou, ktorú Timotej Klocáň premenil a zápas skončil remízou 2:2. Chlapcov treba pochváliť za výkon, za bojovnosť a hlavne za cenný bod.