OŠK BANÍK STRÁŇAVY "DORAST" - TJ JEDNOTA BÁNOVÁ 3:3

Správca

OŠK Baník Stráňavy "dorast" - TJ Jednota Bánová 3:3

Góly: Tabaček R., Lopčiansky M., Klocáň T. - 2x Zbranek K., Pavelka M., ŽK: Gašpierik R., Gaži L., Rozhodoval: Sikora P., Počet divákov: 110

Zostava OŠK Baník Stráňavy "dorast": Klocáň T. (K), Lopčiansky M., Mráz M., Púček L., Martinka M., Krištof M., Barošinec S., Koňuch T. (46´Bukovčan J.), Samec Š. (75´Syrovátka T.), Tabaček R., Rosinec A.

Zostava TJ Jednota Bánová: Lonc S., Sobol J. (K), Lokaj D., Dúha D., Ftorek Š., Ftorek B., Zbranek K. (90´Gašpierik D.), Pavelka M., Gašpierik R., Bevelaqua M., Gaži L. (63´Berger G.)

V sobotu 07.09.2019 sme na našom štadióne privítali nováčika súťaže TJ Bánovú. Očakávania pred zápasom, že to bude ťažký zápas sa potvrdili. Súper bol vo všetkom lepší, a preto zaslúžene vyhrával. Tréner domáceho mužstva Tibor Sabo svojim zverencom prizvukoval aby sa nebáli dostupovať k hráčom, aby kazili rozohrávky, čo prinieslo ovocie v podobe vyrovnávajúceho gólu na 1:1. V druhom polčase sme na súpera vybehli, zatlačili sme ho a pekným gólom sme navýšili stav stretnutia na 2:1. Následne však opäť prišla naša séria chýb, keď sme dvakrát inkasovali. Hrali sme doslova vabank, keď v 90´minúte po štandardnej akcii nám "výkupil" remízový bod Timotej Klocáň. Bod s ťažkým súperom nás síce teší, ale opäť po vlastných chybách sme prišli o plný počet bodov.