OŠK BANÍK STRÁŇAVY "ŽIACI" - ŠK ŠTIAVNIK 1:2

Správca

Góly: Vacek V. - Pobijak R., Chlebina P., ŽK: Kolek J., Rozhodoval: Bugala V., Počet divákov: 70

Zostava OŠK Baník Stráňavy "žiaci": Daniš M. (K), Bulka R., Hreus M., Ondák A., Vacek V. (61´Mičík Š.), Melo M., Mintál M., Čuraj K. (59´Syrovátka N.), Mičík R., Tabaček D., Vacek A. (46´Takács M.)

Zostava ŠK Štiavnik: Fojtík N., Kolek J. (K), Fujaček M., Mračník D., Pobijak R. (65´Buranda D.), Podolan D. (61´Rezák J.), Hraboš P., Homolík S., Červenec M., Chlebina P., Mištrík S. (36´Heško P.)

V nedeľu na našom štadióne privítali naši žiaci súpera zo Štiavnika. Domáci sa ujali vedenia v 14´minúte, keď sa gólovo presadil Vladimír Vacek. V priebehu štyroch minút dokázali hostia vyrovnať a v 30´minúte zvyšovali skóre na 1:2. Do konca prvého polčasu už viac gólov nepadlo, a tak do kabín sa odchádzalo rozdielom jedného gólu. V druhom polčase sme už nevideli gólové zakončenia a aj preto zápas končí tesnou prehrou.