TJ FATRAN VARÍN - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "žiaci" 0:7

Správca

Včerajšie (21.04.2019) sviatočné, veľkonočné ráno patrilo našim žiakom, kt. cestovali k "susedom" do Varína. Zápas rozhodli naši žiačikovia už v prvom polčase, keď sa im podarilo streliť 4 góly. Do druhého polčasu opäť nastúpili aktívnejšie naši žiaci a podarilo sa im streliť ešte tri góly, a tak celkovo vyhrali 7:0. Srdečne im gratulujeme!

TJ Fatran Varín - OŠK Baník Stráňavy "žiaci" 0:7

Góly: 3x Rosinec A., Martinka M., Gašpierik M., Bitušík G., Tabaček D., Rozhodoval: Mahút, Počet divákov: 20

Zostava OŠK Baník Stráňavy "žiaci": Tabaček T., Slezák D. (50´Vacek V.), Kampas Š., Martinka M., Bitušík A. (36´Tabaček D.), Gašpierik M. (K), Mintál M., Čuraj F. (46´Fišer M.), Melo M. (53´Vereš N.), Rosinec A., Bitušík G. (55´Tabaček S.)

Zostava TJ Fatran Varín: Melo A., Ferjanec J., Chebeň M., Bobáň M. (K), Verčík A., Meliš L., Verčík M., Grenčík F., Prieložný T., Synák M.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.