OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - ŠK ZÁVAŽNÁ PORUBA 3:1

Správca

OŠK Baník Stráňavy "A" - ŠK Závažná Poruba 3:1

Góly: Ivan M., Janči L., Chrachala M. - Šimún M., ŽK: Hlušák M., Dudko P., Rozhodoval: Bánovský R., Počet divákov: 70

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Klocáň T., Janči M. (K), Janči L., Veselovský R., Ivan M., Bugala R. (86´Hreus M.), Ďuratný T., Zajac M. (68´Bukovčan J.), Chrachala M. (86´Brezáni J.), Lajš M., Schmiester P. (75´Remek M.)

Zostava ŠK Závažná Poruba: Kačalka V., Frian S., Glončák A., Mahút P., Dvorský B., Perašín P. (K), Moravčík J., Golis P., Hlušák M., Dudko P. (71´Dunaj M.), Šimún M. (75´Kubek L.)

V sobotu 28.09.2019 bolo na programe 9. kolo IV. ligy SEVER, kde si medzi sebou zmerali sily OŠK Baník Stráňavy "A" - ŠK Závažná Poruba. Po úvodnom hvizde hlavného rozhodcu a hneď po prvej akcii sa domáci ujali vedenia, keď gól na 1:0 strieľal Michal Ivan. Napriek tomu, že sa Závažná Poruba pohybuje v druhej polovici tabuľky neprišla k nám brániť a hneď otvorili hru. Výsledkom ich aktivity bol gól v 40´minúte na 1:1. Do druhého polčasu im už nestačili sily a usadili sa na svojej polovici. V 49´minúte po faule na Tomáša Ďuratného si Lukáš Janči nastavil loptu a okolo múru strelil krásny gól na 2:1. O sedem minút navýšil stav stretnutia Martin Chrachala - 3:1. Vypracovali sme si ešte veľké množstvo akcii, avšak tie skončili buď u brankára alebo na konštrukcii brány. Zápas sme s prehľadom zvládli a potešili divákov ďalším víťazstvom. Najlepším hráčom stretnutia bol vyhlásený Tomáš Ďuratný, ktorému firma KOVEX v zastúpení Jána Homolu odovzdala vecnú cenu.