ŠK TVRDOŠÍN - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" 0:2

Správca

ŠK Tvrdošín – OŠK Baník Stráňavy „A“ 0:2

Góly: Lajš M., Zajac M., ŽK: Mušák M. – Lajš M., Rozhodoval: Burger T., Počet divákov: 150

Zostava ŠK Tvrdošín: Machunka P., Ťapaj T., Bednár M., Mušák M., Šikyňa P. (K), Karas G., Maslo J. (46´Hajduk F.), Yamamoto J., Ferenčík M., Repka R. (72´Repka F.), Hayashi R. (86´Marec F.)

Zostava OŠK Baník Stráňavy „A“: Klocáň T., Louda D., Veselovský R., Janči M. (K), Ivan M. (79´Ondák M.), Bugala R., Ďuratný T. (69´Bukovčan J.), Zajac M., Chrachala M., Lajš M., Schmiester P.

Futbalovú nedeľu nám uzatvárajú naši Áčkari, ktorí cestovali v oklieštenej zostave na ťažkú pôdu do Tvrdošína. Hracia plocha bola pre obe mužstvá rovnaká, ale v niektorých prípadoch to vyzeralo ako na kúpalisku. Vedeli sme, že víťazstvo sa nebude rodiť ľahko a očakávania sa naplnili. Tri minúty dokonca prvého polčasu našiel dokonale Tomáš Ďuratný svojho spoluhráča Michala Lajša, ktorý nekompromisne prehlavičkoval brankára – 0:1. Druhý polčas začal opatrne z oboch strán. Ťažký terén spôsobil na oboch stranách značné problémy. Hra sa odohrávala v strede ihriska a čakalo sa na brejky. V 80´minúte Róbert Bugala našiel Miroslava Zajaca, ktorý spečatil naše víťazstvo gólom na 0:2. Z ťažkej oravskej pôdy vezieme domov tri body, ktoré nás posunuli na prvú priečku v tabuľke. Ďakujeme fanúšikom za podporu a gratulujeme našim chlapcom k víťazstvu!