OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" - TJ DRUŽSTEVNÍK BELÁ-DULICE 1:2

Správca

OŠK Baník Stráňavy "A" - TJ Družstevník Belá-Dulice 1:2

Góly: Remek M. - Mravec L., Brzák Ľ., ŽK: Janči L., Zajac M. - Vajdek J., Čierny M., ČK: Kubica M., Rozhodoval: Melicher A., Počet divákov: 70

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Klocáň T., Veselovský R., Janči L. (87´Hreus M.), Janči M. (K), Ivan M., Bugala R. (80´Louda D.), Ďuratný T., Zajac M. (62´Bukovčan J.), Chrachala M. (56´Kubica M.), Lajš M., Schmiester P. (66´Remek M.)

Zostava TJ Družstevník Belá-Dulice: Halahija M., Virec V., Vajdel J. (90´Ivanka B.), Mravec L., Kováčik A., Čierny M. (71´Debnár J.), Brzák Ľ., Kucej T. (88´Mráz M.), Huličiar M., Taraba J., Foťko R. (74´Vaňko J.)

11. kolo IV. ligy SEVER otvorili na domácom štadióne naši Áčkari. Naše A-mužstvo privítalo súpera - TJ Družstevník Belá-Dulice, proti ktorému sa nám posledné sezóny vôbec nedarí. Ako aj minulú sezónu tak aj túto nám tento zápas nevyšiel podľa našich predstáv. Prvý polčas sme si nevypracovali ani jednu gólovú príležitosť, keď hostia boli bojovnejší a vyhrávali všetky osobné súboje, a tak zaslúžene vyhrávali prvý polčas. Do druhého polčasu sme nastúpili s cieľom otočiť stav stretnutia, keď sme dali kontaktný gól na 1:2. Hostia naďalej napádali a boli nebezpeční. Vo viacerých situáciách nás podržal brankár Timotej Klocáň. Chceli sme vyrovnať, ale prišiel ďalší úder, keď rozhodca po dvoch žltých kartách nám vylúčil hráča, ktorý smeroval predčasne pod sprchy. Hostia si odnášajú tri body a my sme utrpeli prvú prehru v tejto sezóne na domácom štadióne. Na ceste k úspechu musia byť pády i prehry, preto sa treba z nich poučiť a nasledujúce zápasy opäť vyhrať a potešiť našich fanúšikov. Najlepším hráčom domáceho mužstva bol vyhlásený Timotej Klocáň, ktorému firma KOVEX v zastúpení pána Jána Homolu odovzdala vecnú cenu.