OŠK BANÍK STRÁŇAVY - MFK DOLNÝ KUBÍN 1:5

Správca

OŠK Baník Stráňavy - MFK Dolný Kubín 1:5

Góly: Lajš M. - 3x Otruba M., Kolorédy F., Ončák M., ŽK: Chovanec T., Rozhodoval: Šlapka L., Počet divákov: 250

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Sága M., Janči M. (K), Janči L.,Veselovský R., Kubica M., Ďuratný T., Zajac M., Bukovčan J. (32´Bugala M.), Remek M., Lajš M., Ondák Matúš (66´Hreus M.)

Zostava MFK Dolný Kubín: Spišák A., Ončák M., Čučka M., Sopúch P. (K), Gálik K., Sučák J.(83´Lach M.), Kolorédy F. (52´Chovanec T.), Beňuš J. (86´Murín P.),Otruba M., Brienik F.

Jesennú časť sezóny 2020/2021 sme začali domácim zápasom proti MFK Dolný Kubín. Hostia sa ujali vedenia, na čo sme ešte dokázali odpovedať gólom Michala Lajša, ale potom sa to začalo do našej brány tak povediac sypať. Každú chybu, ktorú sme spravili hostia potrestali gólom. Všetci dobre vieme, že taký výsledok ako sme videli v Stráňavách tu už dlho nebol a takto sme si začiatok sezóny určite nepredstavovali, ale ako sa hovorí zlý začiatok dobrý koniec? Uvidíme... U chlapcov cítiť sklamanie, či už z pohárového zápasu alebo z tohto majstrovského, ale ako dobrý kolektív, veríme, že sa z tejto "krízy" dostanú a budú nás opäť tešiť svojimi výsledkami. Zápas si pozrela pekná divácka kulisa, ktorá mohla vidieť 6 gólov a my ďakujeme za návštevu. A čo dodať na záver? Hrdí keď sa vyhráva, verní keď sa prehráva.

Naši sponzori

Jeden tím,
jedna vášeň,
jedna hra!
Spoločne pre futbal, spoločnou cestou za úspechom.