OŠK BANÍK STRÁŇAVY - ŠK JAVORNÍK MAKOV 4:0

Správca

Góly: 2x Zajac M., Lajš M., Oberta D., ŽK: Veselovský R. - Korček T., Bajcár A., Rozhodoval: Tapfer M., Počet divákov: 250

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Sága M., Ivan M., Janči M. (K), Janči L., Veselovský R., Bugala R., Ďuratný T. (84´Hreus M.), Lajš M., Kubica M. (80´Oberta D.), Zajac M., Bugala M. (77´Ondák M.)

Zostava ŠK Javorník Makov: Baláž M., Korček T. (K), Kohút T. (72´Chuděj Ľ.), Lojdl D., Lončík J., Tlacháč P., Revák R., Ševčík M., Kaštan Š. (46´Valek N.), Bajcár A., Zimka P.

V "hodovom" zápase, ako už tradične býva zvykom, sme si zmerali sily so súperom z Makova. Po prehratých zápasoch sme boli vnímaní ako outsideri. Zlom prišiel v úvodných minútach, keď už v 4´minúte otvoril skóre stretnutia Michal Lajš. Ani nie po piatich minútach Miroslav Zajac zvyšoval na 2:0. Zápas mal náboj, chlapci boli nebezpeční a súpera predčili vo všetkých činnostiach. Do konca prvého polčasu padol ešte jeden gól, ktorého autorom bol opäť Miroslav Zajac. Domáci do druhého polčasu nastupovali s výhodou troch gólov. Druhý polčas, podobne ako ten prvý, sa odohrával len na polovici súpera a hostia recept na zvrátenie zápasu nenašli. V posledných minútach zápasu pečatil naše víťazstvo striedajúci hráč Daniel Oberta.