OŠK BANÍK STRÁŇAVY - FK SLOVAN ŽABOKREKY 3:1

Správca

Góly: 2x Lajš M., Janči L. - Handlír F., ŽK: Lajš M., Kubica M. - Kalnický P., Povinec P., Rozhodoval: Kolesnáč J., Počet divákov: 85

Zostava OŠK Baník Stráňavy: Sága M., Ivan M., Janči M. (K), Janči L., Veselovský R., Bugala R., Ďuratný T. (74´Oberta D.), Lajš M., Kubica M. (84´Ondák Michal), Zajac M. (90´Tabaček R.), Bugala M. (88´Hreus M.)

Zostava FK Slovan Žabokreky: Vidlák M., Hideg A. (88´Koša I.), Kalnický P. (K), Povinec P., Jesenský B., Frkáň T., Handlír F. (81´Adamec V.), Šavol R., Kračmer J., Štefanides M. (67´Šmehyl P.)

V dohrávke 5. kola IV. ligy SEVER si zmerali sily domáci Baník A FK Slovan Žabokreky. Baník Vstúpil do zápasu veľmi aktívne, čoho výsledkom bolo vedenie 1:0 už v 8´minúte hry, keď sa presadil zo štandardnej situácie Lukáš Janči. Domáci Baník hral v prvom polčase len na polovici súpera, hostia pohrozili v 25´minúte, keď prvýkrát vystrelili na bránu. V druhom polčase hostia otvorili hru, dostávali sa do šancí, a tom im pomohlo vyrovnať stav stretnutia na 1:1. Reakcia na tento stav prišla v 70´minúte, keď z pokutového kopu nás poslal do vedenia Michal Lajš. Žabokreky sa snažili o vyrovnanie, ale vo finálnej fáze im koncovky zlyhávali. Dve minúty pred koncom pečatil naše víťazstvo opäť Michal Lajš. Výsledok 3:1 odzrkadľuje dianie na ihrisku a zaslúžené víťazstvo.