ŠK ZÁVAŽNÁ PORUBA - OŠK BANÍK STRÁŇAVY "A" 0:2

Správca

Futbalový víkend nám uzatvorili naši muži z A-mužstva, kt. cestovali do Závažnej Poruby. V prvom polčase sa ťažko presadzovalo hosťujúcim Stráňavcom, nakoľko sa domáci stiahli na svoju polovicu a len bránili. Po polčase neprestali hostia napádať, čo sa koniec koncov aj vyplatilo a po krásnom rohovom kope hlavičkoval Marek Janči - 0:1 pre Stráňavy. Sedem minút pred koncom zápasu po peknej akcii sa uvoľnil Michal Lajš a zvýšil na 0:2. Stráňavci si víťazstvo udržali, vyhrali piaty zápas a vezú si domov tri body.

ŠK Závažná Poruba - OŠK Baník Stráňavy "A" 0:2

Góly: Janči M., Lajš M., ŽK: Kubek L. - Janči M., Pleva M., Rozhodoval: Bátory, Počet divákov: 175

Zostava OŠK Baník Stráňavy "A": Ďuríček P., Bukovčan J., Janči M. (K), Janči L., Ivan M., Ďuratný T., Zajac M., Pleva M., Remek M. (73´ Kubica M.), Lajš M. (85´ Hreus M.), Chrachala M.

Zostava ŠK Závažná Poruba: Kačalka V., Perašin P. (K), Kubek L., Glončák A., Repček M. (85´ Piatka J.), Kutlík K. (54´ Korytko K.), Šimún M., Frian S., Moravčík J., Volaj P., Dudko P. (65´ Dvorský B.)